درباره ما

هر آنچه نیازه از ما بدونید
چیستی ما
هدف ما

جهت ارتقای مهارت های انگیزشی و بالابردن بازدهی و دانش علمی دانی آنی به شما کمک می کند تا با به روزترین و مفید ترین روش های مشاوره که توسط متخصصان این حوزه بررسی و تحلیل گشته ، مشاور مورد نظر خود را انتخاب و به هدف خود نائل شوید.

اعضای دانی آنی
سابقه دانی آنی
تعداد مقالات
مطالب آموزشی

با ما با شماره 09378372047 و یا آدرس ایمیل info@danioni.ir در ارتباط باشید.

سوالات خود را در هر زمینه تحصیلی و مشاوره ای از ما بپرسید جستجوی مشاوران

سه ویژگی منحصربه فرد دانی انی

دانش به روز، راهکارهای قابل اجرا، مدرسان متخصص

دانش به روز

ما مدام خود را بر اساس آخرین یافته های علم مدیریت آموزشی و روانشناسی بروز می کنیم و صرفا به اندوخته های دانشگاهی خود اکتفا نمی کنیم.

کارشناس مشاوره، دانی آنی.

راهکارهای قابل اجرا

تجربه نشان داده است که بهترین راه حل های مشاوره ای، راهکارهایی ساده و قابل اجرا هستند. راهکارهای پیچیده تنها باعث بحرانی تر شدن شرایط می شوند.

کارشناس مشاوره، دانی آنی.

مشاوران با تجربه

گلچینی از برترین مدرسان با قابلیت دسترسی برای تمامی کابران فراهم گردیده است.هر مدرس با ثبت نام رایگان در دانی آنی، یک صفحه وب از پروفایل کامل و حرفه ای خود خواهد داشت و در فضای آنلاین که پر از علاقه مندان و جستجوگران آموزش است، میتواند خود را در دیدرس داوطلب قرار دهد، از مزایای دانی آنی از جمله آموزش آنلاین و تبلیغات گسترده تر برای کسب و کار خود بهره مند می شوند.هر رشته یا مهارتی را که می توانید با آن به پیشبرد و پیشرفت اهداف دیگران کمک کنید ،دانی آنی تمام ابزار های لازم برای آموزش را در اختیار شما قرار داده است.

کارشناس مشاوره، دانی آنی.

سخن آخر

تیم دانی آنی متشکل از افرادی است که خود با مسائل آموزشی ارتباط زیادی داشته اند و دغدغه های آموزشی و نیازهای مشاوره ای را درک کرده اند و حال با کمک دانش فنی خود به دنبال بهترین راه حل ها هستند.