شرایط مشاور شدن چیست؟
تمامی کاربرانی که در قالب ویزا تحصیلی، شغلی، گردشگری و غیره در خارج از کشور زندگی می کنند و یا کرده اند می توانند در دانی آنی به راحتی ثبت نام کنند و به دیگران مشاوره دهند. از منو ورود مشاوران ثبت نام مشاور را انتخاب کرده و به راحتی عضوی از خانواده بزرگ دانی آنی شوید.
درآمد من به عنوان مشاور از وب سایت چگونه محاسبه می شود؟
هر مشاور با توجه به دو سطح مشاوره استاندارد و تخصصی می تواند هزینه مشاوره خود را بر اساس ساعت از پنل کاربری مشاور گزینه هزینه های مشاوره درج کند، پس از ثبت هزینه مشاوره آنها و رزرو توسط کاربران، معادل 10 درصد هر روش مشاوره انتخابی توسط کاربر به عنوان کمیسیون سایت برداشته می شود و مابقی به صورت آنلاین به حساب مشاور واریز می گردد.
روش مشاوره چگونه است؟
روش مشاوره به صورت آنلاین وتصویری خواهد بود که می تواند از طریق دو نرم افزار واتساپ و یا اسکایپ این مشاوره برگزار گردد.
مشاوره استاندارد و تخصصی چیست و چه تفاوتی دارند؟
روش مشاوره استاندارد و تخصصی شباهت و تفاوت هایی دارند، از این لینک می توانید مقایسه کنید. انواع روش مشاوره
مشاوره رایگان 10 دقیقه ای چیست؟
هر مشاور می تواند از پنل خود گزینه هزینه های مشاوره و منوی فعال سازی مشاوره رایگان 10 دقیقه ای این قابلیت را فعال کرده و کاربران به صورت رایگان به مدت 10 دقیقه با ایشان مشاوره کنند.
چه مدارکی برای احراز هویت مشاور قابل قبول است؟
هر مدرکی که به نحوی نشان دهد مشاور ساکن کشور فعلی ایشان است و مشغول به تحصیل یا کار و غیره باشد، به عنوان مثال کارت دانشجویی، گواهینامه آن کشور، ویزا و غیره می تواند به عنوان مدرک محسوب شود.
آیا می توانم مشاوره را لغو کنم؟
به هر دلیلی مشاور و یا داوطلب نتواند پس از رزرو وقت در جلسه شرکت کند از قبل با وب سایت هماهنگ کرده (09378372047) و یا به ایمیل (info@danioni.ir) و مشاوره لغو خواهد شد، تمامی مبلغ پرداخت شده از سوی کاربر به صورت آنلاین به حساب ایشان بازگشت داده خواهد شد.
منظور از درصد شباهت شرایط فعلی ایشان با هدف من چیست و چگونه محاسبه می شود؟
با توجه به جستجوی شما و هدف گذاری شما مشاوران بر اساس درصد شباهتشان به جستجوی شما معرفی خواهد شد و همیشه اولین مشاور بیشترین درصد شباهت به شما را خواهد داشت. این محاسبات با الگوریتم هوش مصنوعی و براساس سوابق مشاوران تهیه شده است.
چگونه نظر ثبت کنم؟
هر کاربر پس از پایان مشاوره در پنل خود از منوی مشاور من بر روی گزینه مشاوره های تمام شده کلیک کند و سوابقی از مشاوره های ایشان ثبت شده است که در هر ردیف از گزینه ثبت نظر می تواند اقدام به نظر سنجی کند و پس از تایید توسط تیم دانی آنی در قسمت نظرات شاگردان در پروفایل مشاور ثبت خواهد شد.
پس از رزرو مشاور باید چیکار کنم؟
پس از رزرو مشاوره به صورت اتوماتیک ایمیلی برای مشاور ارسال خواهد شد و در پنل ایشان مشاوره ثبت می گردد و با توجه به روز و ساعت مشاوره ایشان با شما با توجه به روش مشاوره (اسکایپ و یا واتساپ) با شما در ساعت مقرر تماس خواهند گرفت.
چگونه تقویم خود را به روز رسانی کنم؟
هر مشاور جهت تعیین روز های در دسترس خود و قابل انتخاب توسط مشاور می تواند از پنل کاربری خود گزینه تقویم من و سپس مشاهده و ویرایش تقویم اقدام به بروزرسانی تقویم خود کند. حتما با این نکته توجه داشته باشید که تمامی روزها و ساعت ها براساس زمان ایران تنظیم شده و شما براساس زمان ایران زمان خود را انتخاب کنید.
کیف پول من چیه؟
تمامی درآمد شما در کیف پول ثبت می شود.
چگونه حساب بانکی تعریف کنیم؟
در پنل کاربری مشاور از منوی کیف پول به راحتی می توانید حساب بانکی جدید تعریف کنید. حتما توجه داشته باشید که حساب باید به نام خود شخص باشد.
چگونه با مشاور خارج از ایران تسویه حساب انجام می شود؟
مشاور می تواند یا با حساب های فعال داخل کشور و یا حساب بین الملی خود (PAYPAL) مبلغ مشاوره خود را دریافت کند. حساب PAYPAL نیاز به تعریف ندارد و کافیست ایمیل حساب PAYPAL به نام خود مشاور باشد.
چگونه تصویر پروفایلم رو عوض کنم؟
مشاوران یا کاربران می توانند در پنل و یا پروفایل خود بر روی تصویر خود کلیک کرده و تصویر خود را تغییر دهند.
رشته و یا کشور من در لیست وب سایت نیست
به راحتی می توانید با پشتیبانی دانی آنی (info@danioni.ir) تماس بگیرید و به راحتی به سایت افزوده خواهد شد.
آیا حتما باید مشاوری که بیشترین شباهت به من دارد را انتخاب کنم؟
خیر، شما می توانید با هر مشاوری که مایل بودید مشاوره رزرو کنید. درصد شباهت صرفا پیشنهاد وب سایت به شماست.
پروفایلم در انتظار تایید است، چیکار کنم؟
لطفا ابتدا مدارک خود را از قسمت آپلود مدارک بارگذاری فرمایید و سپس تیم پشتیبانی دانی آنی با بررسی پروفایل شما حساب شما را تایید خواهد کرد.
امتیاز من چگونه محاسبه می شود؟
پس از پایان جلسه مشاوره، کاربر به جلسه مشاوره نظر خواهد داد که به امتیاز های شما افزوده خواهد شد.
فاند تحصیلی چیه؟
معمولا اکثر دانشگاه ها برای ادامه تحصیل به دانشجویان بین الملی کمک هزینه تحصیل اختصاص می دهند که بهش فاند میگن
هزینه مشاوره چگونه پرداخت کنم؟
پرداخت به صورت کاملا الکترونیکی و از طریق کارت های بانکی و اتصال به درگاه بانک پرداخت می شود.
چگونه درآمدمو افزایش بدم؟
با افزایش کیفیت سطح مشاوره و کاهش قیمت مشاوره خود و همچنین فعال سازی مشاوره رایگان 10 دقیقه ای درآمد شما به شدت افزایش خواهد یافت.
تمامی روزهای مشاور رزرو شده، چیکار کنم؟
مشاور برای مشاوره در روزهای جاری رزرو شده و زمان خالی ندارد، لطفا صبور باشید و مجددا چک فرمایید و یا اینکه از دیگر مشاوران استفاده کنید.
چگونه جلسه مشاوره را برگزار کنم؟
مشاور عزیز، از جدول مشاوره های در انتظار برگزاری و جزئیات بیشتر می توانید اطلاعات دقیق داوطلب رامشاهده کنید و سپس در روز و ساعت تعیین شده با داوطلب تماس بگیرید.
چگونه جلسه مشاوره موثر برگزار کنم؟
مشاور عزیز، حتما به موارد ذکر شده در مقاله چگونه مشاوری موثر باشیم دقت فرمایید.
چگونه پیشنهاد، انتقاد و شکایات خود را ثبت کنم؟
شما به راحتی می توانید از صفحه پیشنهادات و انتقادات موارد خود را اطلاع رسانی کنید. ثبت پیشنهاد و انتقاد